Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze

26-400, Przysucha

ul. Dembińskich 11

tel. 483755156

  • Statystyki

    • Odwiedziło nas: 200545
    • Do końca roku: 201 dni
    • Do wakacji: 12 dni
  • Kontakt

    Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze

    ul. Dembińskich 11

    26-400 Przysucha

    pcsir.przysucha@o2.pl

    (48) 375-51-56

II Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Przysuskiego w Pływaniu

27 marca 2015 r. Powiatowa Kryta Pływalnia w Przysusze gościła uczniów ze szkół z Powiatu Przysuskiego na II Indywidualnych Mistrzostwach w Pływaniu.

27 marca 2015 r. Powiatowa Kryta Pływalnia w Przysusze gościła uczniów ze szkół z Powiatu Przysuskiego na II Indywidualnych Mistrzostwach w Pływaniu.


Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Przysusze, Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze oraz Zespół Szkół im. Ludwika Skowyry w Przysusze. We wszystkich konkurencjach pływackich udział wzięło 63 zawodniczek i zawodników.

Tak przedstawiają się wyniki:

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dziewczęta – styl dowolny 25m

  1. Nowosielska Katarzyna (Skrzyńsko) – 21,04s
  2. Jakubczyk Klaudia (Wieniawa) – 22,16s
  3. Kaczor Julia (Potworów) – 23,32s

Chłopcy – styl dowolny 25m

  1. Frasuński Antoni (Przysucha 1) – 18,80s
  2. Cieślikowski Emil (Przysucha 1) – 19,12s
  3. Augustyniak Adrian (Wieniawa) – 20,37s

Dziewczęta – styl klasyczny 25m

  1. Jakubczyk Klaudia (Wieniawa) – 28,57s
  2. Wolska Weronika (Przysucha 2) – 28,97s
  3. Stefańska Katarzyna (Potworów) – 30,60s

Chłopcy – styl klasyczny 25m

  1. Frasuński Antoni (Przysucha 1) – 27,87s
  2. Augustyniak Adrian (Wieniawa) – 28,64s
  3. Plaskota Bartek (Przysucha 2) – 34,53s

GIMNAZJUM

Dziewczęta – styl dowolny 25m

  1. Kuś Sandra (Potworów) – 20,24s
  2. Tomczyk Ola (Potworów) – 20,64s
  3. Młodawska Paulina (Przysucha) – 21,18s

Chłopcy – styl dowolny 50m

  1. Cielikowski Roch (Przysucha) – 35,07s
  2. Żurawski Bartek (Wieniawa) – 36,45s
  3. Fidos Szymon (Przysucha) – 38,48s

Dziewczęta – styl klasyczny 25m

  1. Tomczyk Ola (Potworów) – 30,74s
  2. Szymańska Aleksandra (Borkowice) – 34,36s
  3. Młodawska Paulina (Przysucha) – 39,74s

Chłopcy – styl klasyczny 50m

  1. Kilijanek Mateusz (Przysucha) – 48,54s
  2. Ślęzak Dominik (Przysucha) – 49,40s
  3. Żurawski Bartłomiej (Wieniawa) – 54,53s

LICEUM

Dziewczęta – styl dowolny 50m

  1. Orzechowska Weronika (Przysucha 1) – 39,45s
  2. Machałowska Weronika (Przysucha 1) – 39,84s
  3. Białek Klaudia (Przysucha 1) – 40,59s

Chłopcy – styl dowolny 50m

  1. Majewski Mateusz (Lipiny) – 32,88s
  2. Wijata Sebastian (Przysucha 2) – 33,24s
  3. Ciecierski Jakub (Przysucha 1) – 33,84s

Dziewczęta – styl klasyczny 50m

  1. Małachowska Weronika (Przysucha 1) – 51,01s
  2. Pakorz Weronika (Przysucha 1) – 54,91s
  3. Seta Weronika (Przysucha 1) – 55,85s

Chłopcy – styl dowolny 100m

  1. Wijata Sebastian (Przysucha 2) – 1,19,70s
  2. Jackowski Adam (Przysucha 1) – 1,26,20s
  3. Ryfczyński Michał (Lipiny) – 1,29,24s

Chłopcy – styl klasyczny 100m

  1. Jońca Karol (Przysucha 1) – 1,48,33s
  2. Seta Piotr (Przysucha 1) – 1,50,50s
  3. Królikowski Filip (Lipiny) – 1,50,50s