Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze

26-400, Przysucha

ul. Dembińskich 11

tel. 483755156

  • Statystyki

    • Odwiedziło nas: 200384
    • Do końca roku: 201 dni
    • Do wakacji: 12 dni
  • Kontakt

    Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze

    ul. Dembińskich 11

    26-400 Przysucha

    pcsir.przysucha@o2.pl

    (48) 375-51-56

III Indywidualne Mistrzostwa w Pływaniu

13 kwietnia 2016 r. Powiatowa Kryta Pływalnia w Przysusze gościła po raz trzeci uczniów ze szkół z Powiatu Przysuskiego na III Indywidualnych Mistrzostwach w Pływaniu.

13 kwietnia 2016 r. Powiatowa Kryta Pływalnia w Przysusze gościła po raz trzeci uczniów ze szkół z Powiatu Przysuskiego na III Indywidualnych Mistrzostwach w Pływaniu.


Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Przysusze, Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze oraz Zespół Szkół im. Ludwika Skowyry w Przysusze.

We wszystkich konkurencjach pływackich udział wzięło 56 zawodniczek i zawodników. Tak przedstawiają się wyniki:

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dziewczęta – styl dowolny 25m

  1. Nowosielska Katarzyna (Skrzyńsko) – 20,21s
  2. Grzegorczyk Katarzyna (Potworów) – 21,98s
  3. Kaczor Julia (Potworów) – 22,60s

Chłopcy – styl dowolny 25m

  1. Kołodziejczyk Patryk (Potworów) – 17,73s
  2. Cieślikowski Emil (Przysucha 1) – 19,19s
  3. Cieślikowski Igor (Przysucha 1) – 18,87s

Dziewczęta – styl klasyczny 50m

  1. Marciniak Aneta (Potworów) – 1,01,82s
  2. Nowosielska Katarzyna (Skrzyńsko) – 1,08,18s
  3. Tomczyk Małgorzata (Potworów) – 1,12,33s

Chłopcy – styl klasyczny 50m

  1. Borycki Bartłomiej (Przysucha 1) – 54,12s
  2. Cieślikowski Igor (Przysucha 1) – 1,05,05s
  3. Cieślikowski Emil (Przysucha 1) – 1,07,54s

GIMNAZJUM

Dziewczęta – styl dowolny 25m

  1. Tomczyk Aleksandra (Potworów) – 20,35s
  2. Kuś Sandra (Potworów)– 20,63s

Chłopcy – styl dowolny 50m

  1. Cielikowski Roch (Przysucha) – 35,31s
  2. Frasuński Antoni (Przysucha) – 38,00s
  3. Kilijanek Mateusz (Przysucha) – 41,86s

Dziewczęta – styl klasyczny 50m

  1. Tomczyk Aleksandra (Potworów) – 1,02,69s
  2. Szymańska Aleksandra (Borkowice) – 1,12,77s
  3. Kuś Sandra (Potworów) – 1,48,18s

Chłopcy – styl klasyczny 50m

  1. Kilijanek Mateusz (Przysucha) – 48,92s
  2. Frasuński Antoni (Przysucha) – 1,01,05s
  3. Cieślikowski Roch (Przysucha) – 1,04,65s

SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

Dziewczęta – styl dowolny 50m

  1. Machałowska Weronika (Przysucha 1) – 40,85s
  2. Stępień Nina (Lipiny) – 44,28s
  3. Jasińska Katarzyna (Przysucha 1) – 48,55s

Chłopcy – styl dowolny 50m

  1. Majewski Mateusz (Lipiny) – 30,99s
  2. Wijata Sebastian (Przysucha 2) – 32,37s
  3. Ciecierski Jakub (Przysucha 1) – 35,33s

Dziewczęta – styl klasyczny 50m

  1. Machałowska Weronika (Przysucha 1) – 55,14s
  2. Stępień Nina (Lipiny) – 55,32s
  3. Danielczyk Dominika (Przysucha 1) – 57,26s

Chłopcy – styl dowolny 100m

  1. Wijata Sebastian (Przysucha 2) – 1,16,69s
  2. Ryfczyński Michał (Lipiny) – 1,24,70s
  3. Ciecierski Jakub (Przysucha 1) – 1,24,99s

Chłopcy – styl klasyczny 100m

  1. Ślęzak Dominik (Przysucha 1) – 1,40,99s
  2. Królikowski Filip (Lipiny) – 1,52,51s
  3. Żurowski Bartłomiej (Przysucha 2) – 2,10,57s

{phocagallery view=category|categoryid=35|limitstart=0|limitcount=12|enableswitch=1}

Galeria zdjęć