Kręgielnia

Kręgielnia jest doskonałym miejscem na oderwanie się od codziennej rutyny.

Kręgle
phoca thumb l dsc09913 W kręgle może grać każdy, wysoki czy niski, gruby czy chudy, stary czy młody. Bowling to łatwy i nie wymagający specjalnych umiejętności sport.
Bilard
phoca thumb l bilard1

Bilard jest grą deklarowaną, rozgrywaną przy użyciu bili białej (rozgrywającej) i 15 bil rozgrywanych, ponumerowanych od 1 do 15.

Jeden z zawodników rozgrywa grupę bil z numerami od 1 do 7 (bile pełne), drugi grupę bil z numerami od 9 do 15 (bile z paskiem). Zawodnik, który zgodnie z niniejszymi przepisami wbije do łuz wszystkie bile swojej grupy, a następnie w oddzielnym deklarowanym uderzeniu prawidłowo umieści w łuzie bilę z numerem 8, wygrywa partię.

Cymbergaj
phoca thumb l image003

Cymbergaj jest urządzeniem przeznaczonym do gry dla dwóch osób. Zabawa polega na uderzeniu paletką w plastikowy krążek, który należy wbić do bramki przeciwnika.

Krążek porusza się po gładkiej powierzchni z małymi otworami, przez które uchodzi powietrze, dzięki temu krążek utrzymuje się nad powierzchnią stołu. Jest to zabawa dla dwóch osób, wymagająca dużej zręczności i refleksu.

Piłkarzyki
phoca thumb l image004

Piłkarzyki stołowe to gra polegająca na wrzucaniu piłki do bramki przy pomocy specjalnie zaprojektowanych piłkarzy. Każdy z zawodników steruje specjalnymi rączkami i stara się trafić piłkę do bramki przeciwnika (2,00 zł/1 gra – 10 piłek).

Gra w piłkarzyki rozwija umiejętności analityczne, poprawia refleks i zręczność, a przy tym jest naprawdę świetną zabawą! 

Stół piłkarzyki wyposażony jest w oświetlenie nowej generacji typu LED z wrzutnikiem elektronicznym, elektronicznym wyświetlaczem goli, kredytów oraz modułu głosowego z odgłosami stadionowymi.