ESOK

Paski

Wstęp do wszystkich stref pływalni uzyskuje się za pośrednictwem czytnika Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta (ESOK), który spełnia rolę biletu wstępu.

Czytaj więcej...

Monitory informacyjne

Monitory informacyjne

Na obiekcie Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze znajdują się dwa monitory informacyjne.

Czytaj więcej...

Monitoring

kamery

Pływalnia jest obiektem monitorowanym w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i ich mienia znajdującego się na terenie obiektu.

Czytaj więcej...

System uzdatniania wody basenowej

System uzdatniania wody

Dbając o czystość i nieskazitelność wody w nieckach basenowych poddajemy ją chlorowaniu. Odbywa się to poprzez nowatorskie rozwiązanie oparte na dozowaniu podchlorynu wapnia w postaci tabletek, będące alternatywą do dozowania podchlorynu sodu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu dozowników EASIFLO.

Czytaj więcej...

System filtrowania wody basenowej

System filtrowania wody

Dbając o komfort naszych klientów w 2016 roku wymieniliśmy w filtrach złoża piasku kwarcowego,  na złoża o nazwie TURBIDEX. Pod nazwą handlową turbidex kryje się najwyższej jakości złoże zeolitowe.

Czytaj więcej...

Wentylacja

Wentylacja

Dysponujemy czterema oddzielnymi centralami wentylacyjnymi uzbrojonymi w najnowocześniejsze zdobycze techniczne, zapewniające oszczędności w ogrzewaniu, a tym samym dbałość o ochronę środowiska, przede wszystkim komfort przebywającym i korzystającym z obiektu Klientom.

Czytaj więcej...

Odzysk ciepła

Odzysk ciepła

Przez okres całoroczny odzyskujemy ciepło z wody zużytej (prysznice, płukanie filtrów czy wymiana wody przypadająca na jednego kąpiącego)  poprzez centralę odzysku ciepła opartej na pompach ciepła.

Czytaj więcej...

Własna stacja trafo

Stacja trafo

Posiadamy własną rozdzielnię elektryczną średniego napięcia. Jest to nowoczesna kontenerowa stacja SN 15kV/nN 04 kV o mocy transformatora 630Kva, mocy przyłączeniowej 310 kW, mocy umownej 200 kW.

Czytaj więcej...