II Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Przysuskiego w Pływaniu
27 marca 2015 r. Powiatowa Kryta Pływalnia w Przysusze gościła uczniów ze szkół z Powiatu Przysuskiego na II Indywidualnych Mistrzostwach w Pływaniu.
27 marca 2015 r. Powiatowa Kryta Pływalnia w Przysusze gościła uczniów ze szkół z Powiatu Przysuskiego na II Indywidualnych Mistrzostwach w Pływaniu.
Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Przysusze, Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze oraz Zespół Szkół im. Ludwika Skowyry w Przysusze. We wszystkich konkurencjach pływackich udział wzięło 63 zawodniczek i zawodników.
Tak przedstawiają się wyniki:
SZKOŁA PODSTAWOWA
Dziewczęta – styl dowolny 25m
- Nowosielska Katarzyna (Skrzyńsko) – 21,04s
- Jakubczyk Klaudia (Wieniawa) – 22,16s
- Kaczor Julia (Potworów) – 23,32s
Chłopcy – styl dowolny 25m
- Frasuński Antoni (Przysucha 1) – 18,80s
- Cieślikowski Emil (Przysucha 1) – 19,12s
- Augustyniak Adrian (Wieniawa) – 20,37s
Dziewczęta – styl klasyczny 25m
- Jakubczyk Klaudia (Wieniawa) – 28,57s
- Wolska Weronika (Przysucha 2) – 28,97s
- Stefańska Katarzyna (Potworów) – 30,60s
Chłopcy – styl klasyczny 25m
- Frasuński Antoni (Przysucha 1) – 27,87s
- Augustyniak Adrian (Wieniawa) – 28,64s
- Plaskota Bartek (Przysucha 2) – 34,53s
GIMNAZJUM
Dziewczęta – styl dowolny 25m
- Kuś Sandra (Potworów) – 20,24s
- Tomczyk Ola (Potworów) – 20,64s
- Młodawska Paulina (Przysucha) – 21,18s
Chłopcy – styl dowolny 50m
- Cielikowski Roch (Przysucha) – 35,07s
- Żurawski Bartek (Wieniawa) – 36,45s
- Fidos Szymon (Przysucha) – 38,48s
Dziewczęta – styl klasyczny 25m
- Tomczyk Ola (Potworów) – 30,74s
- Szymańska Aleksandra (Borkowice) – 34,36s
- Młodawska Paulina (Przysucha) – 39,74s
Chłopcy – styl klasyczny 50m
- Kilijanek Mateusz (Przysucha) – 48,54s
- Ślęzak Dominik (Przysucha) – 49,40s
- Żurawski Bartłomiej (Wieniawa) – 54,53s
LICEUM
Dziewczęta – styl dowolny 50m
- Orzechowska Weronika (Przysucha 1) – 39,45s
- Machałowska Weronika (Przysucha 1) – 39,84s
- Białek Klaudia (Przysucha 1) – 40,59s
Chłopcy – styl dowolny 50m
- Majewski Mateusz (Lipiny) – 32,88s
- Wijata Sebastian (Przysucha 2) – 33,24s
- Ciecierski Jakub (Przysucha 1) – 33,84s
Dziewczęta – styl klasyczny 50m
- Małachowska Weronika (Przysucha 1) – 51,01s
- Pakorz Weronika (Przysucha 1) – 54,91s
- Seta Weronika (Przysucha 1) – 55,85s
Chłopcy – styl dowolny 100m
- Wijata Sebastian (Przysucha 2) – 1,19,70s
- Jackowski Adam (Przysucha 1) – 1,26,20s
- Ryfczyński Michał (Lipiny) – 1,29,24s
Chłopcy – styl klasyczny 100m
- Jońca Karol (Przysucha 1) – 1,48,33s
- Seta Piotr (Przysucha 1) – 1,50,50s
- Królikowski Filip (Lipiny) – 1,50,50s