Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze

26-400, Przysucha

ul. Dembińskich 11

tel. 483755156

 • Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2080942
  • Do końca roku: 29 dni
  • Do wakacji: 203 dni
 • Kontakt

  Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Przysusze

  ul. Dembińskich 11

  26-400 Przysucha

  pcsir.przysucha@o2.pl

  (48) 375-51-56

Jesteś tutaj: Start / OFERTA / Kręgielnia

Kręgielnia

Kręgielnia jest doskonałym miejscem na oderwanie się od codziennej rutyny.


phoca thumb l dsc09913 

Kręgle

W kręgle może grać każdy, wysoki czy niski, gruby czy chudy, stary czy młody. Bowling to łatwy i nie wymagający specjalnych umiejętności sport.

phoca thumb l bilard1 Bilard

Bilard jest grą deklarowaną, rozgrywaną przy użyciu bili białej (rozgrywającej) i 15 bil rozgrywanych, ponumerowanych od 1 do 15.

Jeden z zawodników rozgrywa grupę bil z numerami od 1 do 7 (bile pełne), drugi grupę bil z numerami od 9 do 15 (bile z paskiem). Zawodnik, który zgodnie z niniejszymi przepisami wbije do łuz wszystkie bile swojej grupy, a następnie w oddzielnym deklarowanym uderzeniu prawidłowo umieści w łuzie bilę z numerem 8, wygrywa partię.

phoca thumb l image003 Cymbergaj

Cymbergaj jest urządzeniem przeznaczonym do gry dla dwóch osób. Zabawa polega na uderzeniu paletką w plastikowy krążek, który należy wbić do bramki przeciwnika.

Krążek porusza się po gładkiej powierzchni z małymi otworami, przez które uchodzi powietrze, dzięki temu krążek utrzymuje się nad powierzchnią stołu. Jest to zabawa dla dwóch osób, wymagająca dużej zręczności i refleksu.

phoca thumb l image004 Piłkarzyki

Piłkarzyki stołowe to gra polegająca na wrzucaniu piłki do bramki przy pomocy specjalnie zaprojektowanych piłkarzy. Każdy z zawodników steruje specjalnymi rączkami i stara się trafić piłkę do bramki przeciwnika (2,00 zł/1 gra – 10 piłek).

Gra w piłkarzyki rozwija umiejętności analityczne, poprawia refleks i zręczność, a przy tym jest naprawdę świetną zabawą! 

Stół piłkarzyki wyposażony jest w oświetlenie nowej generacji typu LED z wrzutnikiem elektronicznym, elektronicznym wyświetlaczem goli, kredytów oraz modułu głosowego z odgłosami stadionowymi.